تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان

دسته بندی: تیرآهن
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

رنگ:
سایز:
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

قیمت تیرآهن یک فاکتور بسیار مهم در تعیین هزینه ساخت و ساز فولادی به شمار می رود و نوسانات قیمت تیرآهن می تواند بخش بزرگی از بودجه ساخت پروژه های عمرانی و صنعتی را به خود اختصاص بدهد. به طور کلی مواردی مثل نوسانات ارزی، میزان عرضه و تقاضا و قیمت جهانی فولاد بر قیمت تیرآهن از جمله قیمت تیرآهن 14 اثر می گذارند.

موارد استفاده از تیرآهن 14

تیرآهن ۱۴ از انواع تیرآهن های ساده و سبک است که در ساخت ستون، خرپا، نعل و تیر در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری به کار می رود. سطح مقطع تیرآهن به شکل حرف I انگلیسی است و به بخش های موازی آن بال می گویند. همچنین، ضلعی که این دو بال را به هم وصل می کند، جان تیرآهن نام دارد.

ابعاد تیرآهن 14

سایز ۱۴ در تیرآهن، به فاصله بین دو بال، یا همان طول جان اشاره دارد که14 سانتی‌ متر یا 140 میلی ‌متر است. رایج ترین طول تیرآهن 14 موجود در بازار، 12 متری می باشد. البته برخی کارخانه ها، تیرآهن 14 به طول 6 و 9 متر هم تولید می کنند. لازم به ذکر است که قیمت تیرآهن 14 شاخه ای، با توجه به طول آن متفاوت خواهد بود.

قیمت تیرآهن‌ 14

عامل مهم در خرید تیرآهن، نوع کاربردی است که برای آن در نظر دارید. همیشه در هنگام خرید تیرآهن باید به واحد کیلوگرم و شاخه ای بودن آن دقت کنید. علاوه بر عواملی که در بالا به آنها اشاره کردیم، برند تولید کننده هم در تعیین قیمت تیرآهن 14 نقش اساسی دارد. برای مثال، قیمت تیرآهن ۱۴ تولید شده در کارخانه ذوب آهن اصفهان نسبت به بقیه برندها بیشتر است.
قیمت امروز تیرآهن ممکن است با قیمت فردا یا روزهای دیگر تفاوت داشته باشد. به همین دلیل صنایع و اشخاص مصرف کننده تیرآهن 14 باید قیمت این محصول را به صورت روزانه از سایت های مرجع قیمت آهن استعلام کرده و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنند.

کارخانه های تیرآهن 14

کارخانه‌ های زیادی به کار تولید تیرآهن از جمله تیرآهن 14 اشتغال دارند و معمولاً همه آنها تیرآهن را در سایز پایین تولید می کنند. با این حال محصولات این کارخانه ها از نظر وزن، تبعیت از استاندارد اشتال، حجم و کیفیت ساخت با هم فرق دارند. از نمونه کارخانه‌ های تولید تیرآهن 14 در ایران می ‌توان به ذوب آهن اصفهان، فولاد البرز ایرانیان (فایکو)، مجتمع جهان فولاد غرب، نورد آریان فولاد، فولاد ناب تبریز و … اشاره کرد که در این میان تیرآهن 14 فایکو و تیرآهن 14 اصفهان کیفیت بسیار خوبی دارند.

قیمت تیرآهن 14 اصفهان

یکی از بهترین انواع تیرآهن 14 در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می شود. این تولید کننده محصولات فولادی خود را طبق استاندارد اشتال تولید می کند و به همین خاطر، تیرآهن 14 اصفهان محبوبیت زیادی در بازار فروش آهن آلات دارد.
وزن تیرآهن 14 اصفهان، مطابق با وزن اشتال بوده و یک شاخه 12 متری آن حدود 155 کیلوگرم وزن دارد. قیمت هر شاخه تیرآهن 14 اصفهان با توجه به استاندارد بودن و کیفیت بالا از همه برندهای موجود در بازار بیشتر است.
به هر حال، قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان با توجه به عوامل تأثیرگذار روی بازار آهن آلات دستخوش تغییرات زیادی می ‌شود. بنابراین، دانستن قیمت تیرآهن 14 اصفهان مهم ‌ترین فاکتور برای خریداران این محصول است. تیرآهن اصفهان را در صنعت ساختمان سازی و در ساخت ستون، خرپا، نعل، پوشش سقف، پل‌ های لانه زنبوری و نمونه هایی شبیه به این استفاده می‌ کنند.

خرید تیرآهن 14 اصفهان

شما خریداران عزیز می ‌توانید برای اطلاع از قیمت روز تیرآهن 14 یا قیمت خرید تیرآهن 14 اصفهان به سایت آهن استیشن مراجعه کرده و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را برای خرید تیرآهن 14 با قیمت مناسب راهنمایی کنند.

محل بارگیری:
انبار تهران
وزن تقریبی:
طول شاخه:
واحد فروش:
شاخه ای
افزودن نظر